Hakkımızda

Danışmanlık sistemi, Asparos la anlaşmalı ayrı bir şirket olup, yapmış olduğunuz tüm ticari işlemler uluslararası sözleşmeler ile güvence altıntadır. Dünyanın en büyük ticari danışmanlık ve pazaryeri sistemi Asparos la ticaretiniz artık daha kolay

www.asparoscorporation.com 

www.asparos.com

Asparos’u seçmek için diğer yedi iyi neden:

 1. Gizlilik ve Veri Koruması
 2. Rekabetçi fiyat politikası
 3. % 96 müşteri memnuniyeti tesadüf değil
 4. Offshore ve Onshore iş uzmanları
 5. Önde gelen derneklere üye uluslararası şirketler grubu
 6. Güçlü yönetici ekibi
 7. 3 ülkede yetkili genel merkez & 50+ ülkede hizmet ofisi

Gizlilik, çalışmalarımızın en önemli yönlerinden biridir. Müşterilerimizin gizliliğini koruyor ve kişisel verileri dört temel bileşenle koruyoruz :

 • Web sitesi güvenliği: Müşterilerimizin web sitelerimize girdiği veriler SSL 128 bit sertifika şifrelemesi kullanılarak şifrelenir.
 • Ofislerimizdeki BT altyapımız, herhangi bir izinsiz girişi önlemek için en üst düzeyde (banka standartlarına uygun olarak) güvence altına alınmıştır.
 • Müşteri veritabanımızın yazdırılmasını veya dışa aktarılmasını önlemek için teknik kontroller uygulanır.
 • Asparos, e-posta gönderenleri ve alıcılarının paylaştıkları içeriğin yasal ve güvenilir olduğunu doğrulayabilmesi için iletileri e-posta sertifikalarıyla dijital olarak imzalayarak kurumsal e-postaların uçtan uca şifrelemesini kullanır.
 • Gizlilik çok önemli olsa da, yasalara uymak her şeyden önce. Asparos, müşteri kimlikleri elde etmek için mahkeme celbi veya benzeri bir yasal işleme uymak gibi yasal yükümlülüklere uymakla yükümlü olacaktır. Bununla birlikte, Asparos her müşteri üzerinde katı durum tespiti gereksinimlerini yerine getirdiğinden ve istismar vakalarını tanımlamak için mümkün olan her önlemi aldığından bu tür olaylar çok nadirdir.

Asparos’un fiyat taahhüdü iki ana ilkeye dayanmaktadır: en rekabetçi olanlardan biri olmak; ve her zaman tam şeffaflık sunar.

Şirketleri dahil ettiğimiz çoğu ülkede ofisler veya ortaklıklar kurarak şeffaf, aracısız ve en rekabetçi fiyatlar sunabiliyoruz.