Ortaklık Programı

Asparos Consulting Ortak Programına hoş geldiniz!

Asparos Consulting benzersiz ve kapsamlı bir Beyaz Etiket Ortak Programı sunar. Başka hiçbir çevrimiçi kuruluş sitesi, ortaklarına Asparos Consulting’ in test edilmiş ve etkili formları, telefon ve sohbet müşteri desteği, müşteri ve ortak kullanıcı hesapları ve kaynakları sunarken kendi markalarını, kendi içeriklerini kullanma olanağını sunar.

Asparos sadece şirket kurma plartformu değil ayrıca uluslararası danışmanlık ve pazaryeri sistemi teknolojisinide sizlere sunar. İstihdamınızı büyütme ve  hizmetlerinizi dünya geneli müşterilere ulaştırmanın en kolay yoludur. Sistemimiz sizlerin müşteri aramanıza gerek kalmadan müşterilerin sizi bulmasına olanak tanır.

Kendi işiniz haline getirin

Beyaz Etiket Ortak Programı, basit bir ortaklık programından çok daha fazlasıdır.  Mevcut web sitesinin görünümü ne olursa olsun, formlarımızı uygun hale getireceğiz. Ziyaretçileriniz, Asparos Consulting’e aktarılmak zorunda kalmadan sitenizde gezinme, sipariş verme ve ödeme konusunda tam deneyime sahip olacaklar.

Formlarımız

Beyaz Etiket programımız, müşterilerin sadece üç kolay adımda herhangi bir sipariş vermelerine izin vererek dönüşüm oranlarını en üst düzeye çıkaran savaşa göre test edilmiş sipariş formları etrafında oluşturulmuştur: fiyat listesi, iletişim bilgileri, kısa hizmete özel anket. Kendi sitemizi oluştururken formları tasarlamak ve tüm hataları incelemek için zaman ayırdık, böylece ortaklarımız büyüyen ağrıların hiçbiri olmadan bitmiş üründen faydalanabiliyorlar.

Telefon ve Sohbet Desteği

Beyaz Etiket İş Ortağı Programı, Asparos Consulting’in canlı bir çevrimiçi ve telefonla müşteri hizmetleri ile birlikte geliyor.

Operasyonel Arka Uç

Ve son olarak, bulmacanın en önemli parçası olan Asparos Consulting’in sipariş dosyalama departmanı, geniş dosyalama bilgisi ve tecrübesi, hizmet hesabı ve devlet daireleri içindeki kişisel bağlantıları ve ortaklarımızın attığı kadar çok siparişi işleme kapasitesi ile, programımızın ayrılmaz bir parçasıdır.

Ama hepsi bu değil! İş ortağının geliri, özel bir iş ortağı hesabında gerçek zamanlı olarak izlenebilir. Sipariş verildiğinde, tüm net detaylarla birlikte toplam net gelir ve iş ortağının payı iş ortağı hesabında görüntülenir.

Tamam hadi yapalım!

Beyaz Etiket ortağımız olmaya hazırsanız veya sadece olasılığı tartışmak istiyorsanız, sizinle konuşmaktan mutluluk duyarız  sadece aşağıdaki kısa formu doldurun.

Garanti temimat bedeli tek seferlik 50.000$ dır.

Teminat içeriği; Yatırılan tutar tamamiyle size aittir. Asparos.com & Asparosconculting.com admin yöneticiliği verilmekte olup müşteri memnuniyeti ve güvenliğini kapsamaktadır. Yatırılan teminat sistemimizden ayrıldığınız anda, gizlilik ve güvenlik politikalarına uyulduğu tespiti yapıldığı anda iade edilecektir.

Şimdi Başvurun

[contact-form-7 404 "Not Found"]