Ticari Amaçlı Bir Şirket Kurmak

+995 557 450202

Neden Asparos?

  • Mutlak Gizlilik
  • Düşük ve Şeffaf Fiyatlar
  • Hızlı ve Verimli Uygulama
  • Özel Müşteri İlişkileri

Asparos Nasıl Çalışır?

Ticari Amaçlı Şirket Kurmak

Hisse senedi, FOREX, tahvil, opsiyon, fark kontratı ve/veya fon alım satımı için bir şirket mi kurmak istiyorsunuz? Asparos, ticari şirket yapılandırma ve komisyon hesapları açma konularında geniş bir deneyim sahibidir.

Tüm çevrimiçi ticari hesapların yaklaşık %60’ı bir şirket adına açılır, çünkü bu, daha yüksek derece bir gizlilik ve elbette sınırlı sorumluluk sağlar. Ayrıca, bir şirket olarak ticaret yapmak, birey olarak ticaret yapmaya kıyasla daha güvenilir ve saygın olarak görülür.

Büyük bir ticari hesap açmak istiyorsanız, aracıya güvenmek ve fonlarınızın güvende olduğundan emin olmak önemlidir.

Biz, aşağıdakiler gibi üst düzey aracı firmalarla ve bankalarla ortaklık kurduk:

  • Swissquote
  • ADS Securities
  • Saxo Bank, ve daha fazlası.

Eğer işlemlerini düzenli olarak artıran bir tüccarsanız, hesaplarınızı offshore bir şirkete koymanın sunduğu avantajları değerlendirmenin vakti gelmiş olabilir. Eğer daha sonra üçüncü taraflardan gelen varlıkların alım satımına başlamaya karar vermeniz gerekirse, şirket sahipliğiniz üzerinden denetlenmiş ekonomik performans gösterecek yapınız hali hazırda mevcut olacaktır.

Ticari bir hesap açarken, tercih edilen yöntem, şirket sahiplerinin bilgilerinin kamuya açıklanmasının zorunlu olmadığı bir ülkede Uluslararası Ticari Şirket (IBC) veya Limited Şirket gibi offshore bir şirket kurmaktır.

Şirket, sahiplerin anonimliğini sağlamak için bir temsilci müdür ve/veya paydaş kullanılarak kurulabilir. Özellikle ticari hesaplarda uzmanlaşmış yargı yetkisinin olmadığı durumlarda, hızlı şirket kuruluş süreçlerinde karşılanabilir çözümler olduklarından ve bu ülkelerin şirketlerinin bankalar ve aracılar tarafından iyi tanınması nedeniyle, genellikle Seyşeller’i, Belize’yi ve Hong Kong’u öneririz. Elbette, Asparos dünya genelinde 15 farklı yargı yetkisi alanında şirket kurabiliyor olduğundan, seçenekleriniz bu üçüyle sınırlı değildir.