Gürcistan Şirket Kurulum

d7bbd269302ad799990296ec8f1e8732

Şirket kurulum işlemine online olarak başvuru yapabilirsiniz. İsteğiniz üzerine vekalet ile şirket kurulumu gerçekleşmektedir.

Banka hesap açışısı konularında iletişime geçin.

Banka işlemleri dahil olmak üzere işlemler 2 gün sürmektedir. Eğer şirket banka kartı istenirse, kart gelme süresi ile birlikte toplam 5 gün sürmektedir.

PayPal Türkiye faaliyetlerini durdurduğu için eBayETSY gibi sanal pazar yerleri ve internet siteleri üzerinden yurt dışına satış yapanların birçoğu işlerini askıya almak zorunda kaldı. Akla gelen ilk yöntem yurt dışı PayPal hesabı açmak. Yurt dışı PayPal hesabı açarak ticaret yapmak ve hesabınızı sorunsuz kullanabilmek için ilgili ülke üzerinde banka hesabı, beyan edilebilecek bir fiziksel adres gerekiyor. Ayrıca hesabınıza sürekli Türkiye’den giriş yapılacağı için zaman zaman SMS güvenlik doğrulaması isteyebilir, bu işlem için de aynı ülkeden telefon hattı almalısınız. Tüm bu işlemler için en düşük masraf ve işlemlerin kolaylığı nedeniyle tercih edilebilecek ülkelerden biri Gürcistan.

Gürcistan Batum ve Genelinde Şirket Kurma

Gürcistan sınırları içerisinde, her tür şirket kuruluşu, şube açılışı, PayPal vb. ödeme sistemleri için şirket kurma, mevcut şirket / şubelerini devralma/devretme konularında Hizmet vermekteyiz.

Şirket kuruluş işlemleri tamamlandıktan sonra, Gürcistan vatandaşlarına tanınan bütün hak ve yükümlülükler eşit olarak yabancılara da yararlanmaktadır. Şirkette Gürcü ortak yada Gürcü Müdür bulundurma şartı yoktur. Ülkede kurulacak şirket için genellikle tavsiye edilen şekil Limited (Ltd.) şirkettir. Bu şirket tüzüğüne göre bir ya da birden fazla şirket kurucu ortağı olabilir.

Şirket Kurulumu İçin Gerekli Evrak Sadece Pasaport ve vekalettir. Vekalet örneği için iletişime geçiniz.

Şirketler ve vergi ve diğer önemli bilgileri SSS bölümünden inceleyebilirsiniz